• ZVVO Sandow 2

  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    9 dec.ZVVO Sandow 2 - Volendam (rkav) 10
    16 dec.Volendam (rkav) 9 - ZVVO Sandow 2
    20 jan.Graftdijk 1 - ZVVO Sandow 2
    23 jan.ZVVO Sandow 2 - Spil 't 2
    3 feb.Volendam (rkav) 10 - ZVVO Sandow 2
    10 feb.ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 - ZVVO Sandow 2
    13 feb.ZVVO Sandow 2 - Rijp (de) 1
    10 mrt.EVC 1 - ZVVO Sandow 2
    13 mrt.ZVVO Sandow 2 - Volendam (rkav) 9
    20 mrt.ZVVO Sandow 2 - Graftdijk 1
    31 mrt.Spil 't 2 - ZVVO Sandow 2
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVVO Sandow 2 - EVC 128 nov.6 - 7
    Rijp (de) 1 - ZVVO Sandow 223 nov.7 - 0
    ZVVO Sandow 2 - ZVI/Het Wapen van Ilpendam 114 nov.4 - 8
    ZVVO Sandow 2 - Volendam (rkav) 107 nov.3 - 1
    Spil 't 2 - ZVVO Sandow 22 nov.10 - 4
    ZVVO Sandow 2 - Graftdijk 110 okt.3 - 7
  • Poulestanden ZVVO Sandow 2 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1EVC 199003727
    2Rijp (de) 195131716
    3ZVVO Sandow 210406-1712
    4Volendam (rkav) 98323-111
    5Spil 't 28314210
    6ZVI/Het Wapen van Ilpendam 18224-148
    7Volendam (rkav) 108215-117
    8Graftdijk 18215-137

    Poulestanden ZVVO Sandow 2 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Heertjes/Albino trouwringen JO19-11100113
    2ZA/ Bluedesk Internet 11100103
    3VIOS'79 zvv 2110083
    4V.V. Bergen 1110073
    5KSV JO19-1110063
    6FC M.A.R.L.E.N.E 3110053
    7DGAC 1110053
    8Mantje 5110053
    9Zouaven (de) 1110053
    10ZV Vrone 4110043
    11ZV Vrone 6110043
    12FC Zaanstad 2110043
    13Hovocubo 3110043
    14Kolping Boys JO19-1110033
    15AZV (Akersloot) 2110033
    16Zeemacht 3110033
    17ZV Vrone 7110033
    18ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen JO19-1110023
    19SVW 27 JO19-1110013
    20SVW 27 1110003
    21zvv Nieuweboer Architecten 2000000
    22Texel 94 4000000
    23ZA/ Bluedesk Internet JO19-1000000
    24Zouaven (de) 2000000
    25ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1000000
    26ZVVO Sandow 1000000
    27ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 2000000
    28Rab Bouwmaterialen 1100100
    29ZV Vrone 51001-10
    30ZV Vrone JO19-11001-20
    31FC Zaanstad 31001-30
    32ZA/ Bluedesk Internet JO19-21001-30
    33ZDH 31001-30
    34Forza DGS JO19-11001-30
    35Texel 94 51001-40
    36Purmerend 11001-40
    37Team Alkmaar/Sportstars JO19-11001-40
    38JVC JO19-11001-40
    39ZVVO Sandow 21001-50
    40Alkmaarsche Boys 11001-50
    41Blokkers de 11001-50
    42VVS 46 21001-50
    43SSV 11001-60
    44Mantje 41001-70
    45VVS 46 JO19-11001-80
    46Mantje 11001-100
    47SVW 27 21001-110
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Brink, Demian van den
    Jong, Danique de
    Jong, Vigo de
    Nunes Vas, Raoul
    Oudejans, Storm
    Sluiter, Dylan
    Wilms, Duncan

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Grootveld, JeffreyTechnische stafTrainer
    Jong, Pim deOverige stafTeammanager
    Nunes Vas, RodyOverige stafTeammanager