• ZVVO Sandow

  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    2 dec.ZVVO Sandow 15 - Marken sv. 1
    16 dec.ZOB 4 - ZVVO Sandow 15
    20 jan.Volendam (rkav) 14 - ZVVO Sandow 15
    27 jan.ZVVO Sandow 15 - ZOB 3
    3 feb.EVC 2 - ZVVO Sandow 15
    10 feb.ZVVO Sandow 15 - Purmerend 5
    17 feb.Spil 't 4 - ZVVO Sandow 15
    10 mrt.ZVVO Sandow 15 - Volendam (rkav) 12
    17 mrt.ZVVO Sandow 20 - ZVVO Sandow 15
    24 mrt.ZVVO Sandow 15 - ZVVO Sandow 14
    31 mrt.ZVVO Sandow 15 - Purmerend 4
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Purmerend 4 - ZVVO Sandow 1525 nov.6 - 4
    ZVVO Sandow 14 - ZVVO Sandow 1516 nov.7 - 2
    ZVVO Sandow 15 - ZVVO Sandow 2011 nov.7 - 2
    Volendam (rkav) 12 - ZVVO Sandow 152 nov.4 - 3
    ZVVO Sandow 15 - Spil 't 414 okt.7 - 5
    Purmerend 5 - ZVVO Sandow 157 okt.10 - 2
  • Poulestanden ZVVO Sandow 15 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 1488003324
    2Purmerend 487103122
    3ZOB 496032418
    4EVC 28503515
    5Volendam (rkav) 1495041115
    6Marken sv. 19405-212
    7Purmerend 59324-311
    8Volendam (rkav) 129315-2110
    9ZVVO Sandow 159306-109
    10ZOB 38215-227
    11Spil 't 48116-204
    12ZVVO Sandow 208026-262

    Poulestanden ZVVO Sandow 15 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1KSV 11100213
    2Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 11100143
    3Zouaven (de) 61100143
    4ZVVO Sandow 51100123
    5Purmerend 71100113
    6ZVVO Sandow 81100103
    7ZVVO Sandow 41100103
    8ZVVO Sandow 18110093
    9ZVVO Sandow 6110093
    10KGB 2110093
    11ZV Vrone 13110093
    12Purmerend 2110073
    13SSV 4110073
    14Heertjes/Albino trouwringen 2110073
    15ZOB 2110073
    16Ayyildiz Spor 2110073
    17ZV Vrone 35+2110063
    18ZA/ Bluedesk Internet 35+1110063
    19Kolping Boys 2110063
    20DGAC 2110053
    21Purmerend 4110053
    22ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 10110053
    23ZV Vrone 15110053
    24Heertjes/Albino trouwringen 3110053
    25Spirit 30 (SC) 1110053
    26Heertjes/Albino trouwringen 1110043
    27ZV Vrone 16110043
    28KGB 3110043
    29ZVVO Sandow 16110043
    30V.V. Bergen 3110033
    31AZC/VELVET MEN 35+1110033
    32ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 6110033
    33KGB 1110033
    34Spirit 30 (SC) 2110033
    35ZV Vrone 10110033
    36Forza fc 2110023
    37Kolping Boys 3110023
    38KSV 2110023
    39ZV Vrone 35+1110023
    40ZVVO Sandow 11110023
    41ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 11110013
    42ZVVO Sandow 9110013
    43Ayyildiz Spor 1110013
    44Purmerend 5110013
    45ZVVO Sandow 7110013
    46Zwaag 16110003
    47AFC 34 4110003
    48Indri Vloeren 35+1110003
    49Zwaag 14110003
    50Berkhout 1000000
    51Koedijk 2000000
    52Kolping Boys 1000000
    53ZV Vrone 12000000
    54ZV Vrone 8000000
    55ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 12000000
    56Zwaag 15100100
    57ZA/ Bluedesk Internet 5100100
    58ZA/ Bluedesk Internet 2100100
    59ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 8100100
    60OZV Obdam 21001-10
    61ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 31001-10
    62Alkmaarsche Boys 31001-10
    63ZOB 61001-10
    64Rijp (de) 41001-10
    65ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 91001-20
    66V.V. Bergen 21001-20
    67ZA/ Bluedesk Internet 31001-20
    68SVW 27 31001-20
    69ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 51001-20
    70SVW 27 41001-30
    71ZA/ Bluedesk Internet 41001-30
    72ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 71001-30
    73Volendam (rkav) 121001-30
    74ZV Vrone 141001-30
    75Zouaven (de) 41001-30
    76Indri Vloeren 11001-40
    77AFC 34 21001-40
    78Berkhout 31001-40
    79Purmerend 61001-40
    80KGB 41001-50
    81ZV Vrone 91001-50
    82ZOB 11001-50
    83AFC 34 35+21001-50
    84V.V. Bergen 35+11001-50
    85Volendam (rkav) 111001-50
    86KSV 31001-60
    87Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 21001-60
    88ZV Vrone 111001-60
    89Graftdijk 31001-70
    90SSV 31001-70
    91Koedijk 11001-70
    92Purmerend 35+11001-70
    93Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 35+11001-70
    94ZOB 31001-90
    95Purmerend 31001-90
    96Berkhout 21001-90
    97Rijp (de) 51001-90
    98ZOB 51001-100
    99ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 41001-100
    100ZVVO Sandow 151001-110
    101ZOB 41001-120
    102Alkmaarsche Boys 21001-140
    103ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 131001-140
    104V.V. Bergen 35+21001-210
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, PaulTeamspeler
    Brizee, JamieTeamspeler
    Brizee, MarcoTeamspeler
    Ganpat, GuusTeamspeler
    Haan, Marck deTeamspeler
    Noordeloos, EdwinTeamspeler
    Noordeloos, MarcelTeamspeler
    Ridder, NickTeamspeler
    Spaans, GielTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.